ad

Coming Soon

Transfusion
6.8 / 10

Ryan Logan, bývalý příslušník speciálních jednotek, se po ztrátě manželky snaží vyrovnat se životem. Je vržen do kriminálního podsvětí, aby zabránil tomu, že mu bude odebrán jeho jediný syn.

More Detail

Detective Knight: Independence
6.8 / 10

Přidělení detektiva Jamese Knighta na směnu na Den nezávislosti se na poslední chvíli změní v závod, jehož cílem je zabránit nevyrovnanému záchranáři, aby ohrozil městské oslavy. Pomýlený mstitel, který si hraje na policistu s ukradenou zbraní a uniformou, má bankovní trezor plný důvodů, proč uspořádat vlastní ohňostroj... který zasáhne nebezpečně blízko Knightova domova.

More Detail

Medvídek Pú: Krev a med
6.9 / 10

Během svého dětství se Kryštůfek Robin skamarádil s Medvídkem Pů, Prasátkem a jejich přáteli, hrál s nimi hry a také jim obstarával jídlo. Jak ale rostl, jeho návštěvy, a s nimi spojené dodávky jídla, byly postupně stále méně časté, kvůli čemuž začali být Pú a ostatní stále více hladoví a zoufalí. Když Kryštůfek odešel na univerzitu, návštěvy přestaly úplně, což vyústilo v to, že Pú a Prasátko zdivočeli a utrhli se z řetězu, a poté zabili a snědli své kamarády. Nyní se po dlouhé době Kryštůfek Robin vrací do lesa, spolu se svou manželkou, aby jí představil své kamarády z dětství. Ti se však cítí zrazeni a po znepřátelení skupiny vysokoškolaček z blízké chaty se vydávají na cestu krvavého masakru.

More Detail

Někdo klepe na dveře
6.8 / 10

Prázdniny na chatě uprostřed lesů nezačnou pro jednu malou holku a její rodiče nejlíp, když se stanou rukojmími čtveřice podivínů. Ti je nutí učinit strašlivé a nepředstavitelné rozhodnutí, což je prý jediná možnost jak odvrátit celosvětovou apokalypsu. Mají na vybranou? Dokážou se rozhodnout dobře? Existuje vůbec dobré rozhodnutí? Nejsou ti čtyři „jen“ vyšinutí magoři?

More Detail

Inspector Sun and the Curse of the Black Widow
7.1 / 10

Šanghaj, 1934. V hmyzím světě, který je paralelní s lidským, vede osamělý pavoučí veterán inspektor Sun svou poslední misi proti svému úhlavnímu nepříteli Rudé kobylce, než se vydá na zasloužený odpočinek. Jeho dovolená na palubě klipra společnosti Pan Am mezi Šanghají a San Franciscem náhle skončí, když je nalezen zavražděný milionář Dr. Spindelthorp. To, co pro Suna začíná jako rutinní případ, nakonec rozhodne o osudu lidstva.

More Detail

Na západní frontě klid
7.8 / 10

Paul Baumer a jeho přátelé Albert a Müller, vedeni romantickými sny o hrdinství, dobrovolně narukují do německé armády. Plni vzrušení a vlasteneckého zápalu nadšeně vstupují do války, v niž věří. Jakmile se však ocitnou na západní frontě, zjistí, že první světová válka je zničující.

More Detail

Ant-Man a Wasp: Quantumania
8.3 / 10

Scott Lang a Hope Van Dyne spolu s Hankem Pymem a Janet Van Dyne prozkoumávají Quantum Realm, kde interagují s podivnými tvory a vydávají se na dobrodružství, které přesahuje hranice toho, co považovali za možné.

More Detail

Velryba
7.4 / 10

Samotářský učitel angličtiny Charlie, který váží 270 kg, se pokouší znovu navázat kontakt se svou sedmnáctiletou dcerou Ellie. Svou dceru Charlie ztratil, když opustil svou rodinu kvůli milenci, který později zemřel. Charlie pak pokračoval v záchvatovitém přejídání z bolesti a pocitu viny.

More Detail

Muž jménem Otto
7.3 / 10

Příběh mrzouta Otta Andresona, který po ztrátě manželky ztratí smysl života. Otto je připraven všechno ukončit, ale plány mu naruší mladá živá rodina, která se nastěhuje do sousedního domu. Otto se tak seznámí s Marisol, která ho vyzve vidět věci jinak, a vznikne tak neočekávané přátelství, které mu změní život.

More Detail

Všechno, všude, najednou
8 / 10

Starší čínská imigrantka Evelyn Wang se ocitá v bláznivém dobrodružství, ve kterém se pokouší zachránit svět tím způsobem, že prozkoumá paralelní vesmíry se životy, které mohla mít.

More Detail

La novia de América
0 / 10

Aně, mladé Španělce, kterou právě opustil její přítel, a jejímu bratrovi Tonovi zavolá jejich otec a oznámí jim, že se v Mexiku žení se ženou, kterou poznal na internetu. Když tam dorazí, zjistí, že dívka je o 30 let mladší než její otec, a začnou žít s jejími novými příbuznými, což s sebou nese nevyhnutelné kulturní střety.

More Detail

Víly z Inisherinu
7.5 / 10

Na odlehlém ostrově západně od pobřeží Irska sledujeme celoživotní přátele Pádraica a Colma, kteří se ocitnou v nejednoduché situaci, když Colm nečekaně jejich přátelství ukončí. Zaskočený Pádraic, kterému pomáhá jeho sestra Siobhán a mladík žijící na ostrově, Dominic, usilují o obnovu přátelství a odmítají ne jako odpověď. Pádraicovy opakované snahy však jen posilují odhodlání bývalého přítele a když dá Colm zoufalé ultimátum, události rychle eskalují s šokujícími důsledky.

More Detail

Project Wolf Hunting
6.6 / 10

Akční thriller odehrávající se při eskortování nejhorších zlončinců mezi Jižní Koreou a Filipínami.

More Detail

Sword Art Online the Movie -Progressive- Aria of a Starless Night
8.2 / 10

Měsíc po začátku hry smrti Kayaba Akihiko počet mrtvých stále roste, dva tisíce hráčů už přišlo o život v ultraobtížném VRMMO světě Sword Art Online. V den strategické schůzky, na níž se plánuje bitva s bossem v prvním patře, narazí Kirito, sólový hráč, který si přísahal, že bude bojovat sám, aby zesílil, na vzácnou hráčku vysoké úrovně. Ta s grácií likviduje silné nestvůry jediným rapírem, který se v noci blýská jako padající hvězda...

More Detail

Fabelmanovi
8 / 10

Mladý muž Sammy Fabelman, který vyrůstá v Arizoně po 2. světové válce, objeví zdrcující rodinné tajemství a zkoumá, jak mu síla filmů může pomoci poznat pravdu.

More Detail

Bones and All
7.4 / 10

Mladá žena, kterou opustil její otec, se vydává na tisícikilometrovou odyseu po zapadlých amerických cestách, kde potkává tuláka bez občanských práv. Navzdory jejich snaze však všechny cesty vedou zpět k jejich děsivé minulosti a k poslednímu střetu, který rozhodne, zda jejich láska dokáže přežít jejich jinakost.

More Detail

En los márgenes
7.2 / 10

More Detail

Trojúhelník smutku
7.4 / 10

Model Carl a jeho partnerka influencerka Yaya jsou pozváni na luxusní výletní plavbu. Společnost jim zde dělá opravdu vybraná smetánka. Je tu starý mládenec hledající životní lásku, výstřední ruský obchodník a celému mumraji vládne kapitán, který je věčně pod parou. Když nečekaná událost zamíchá kartami, charaktery cestujících se ukáží v pravém světle.

More Detail

Aftersun
7.9 / 10

Někdy v devadesátých letech, kdesi v tureckém přímořském resortu tráví dovolenou rozvedený mladý otec Calum se skoro náctiletou dcerou Sophií. Pohodové vystupování táty, který žádnou legraci nezkazí a baví se tím, že jej okolí považuje za dívčina staršího bratra, však zastírá znepokojivý závoj melancholie.

More Detail
ad